Smarter_way_USA

Astăzi începe UNTOLD. Programul complet al concertelor de la Cluj

01/08/2019 | Diverse | 131 views

v

UNTOLD, unul dintre cele mai așteptate evenimente ale acestei veri debutează în seara de joi, 1 august, mai ales că lineup-ul ediției din 2019 cuprinde nume mari ale muzicii electronice și nu numai. FANATIK îți prezintă programul complet al concertelor care vor avea loc timp de patru zile, în Cluj-Napoca.

UNTOLD este gata de start. Robbie Williams și David Guetta, printre artiștii care vor urca pe scena de la Cluj

Cum era de așteptat, organizatorii anunță o asistență pentru festivalul care continuă să aibă un succes răsunător de la an la an. Zeci de mii de tineri, atât din România, cât și din întreaga lume, sunt pregătiți să ia cu asalt stadionul Cluj Arena, unde este amplasată scena principală. Abonamentele s-au epuizat extrem de repede, ceea nu e deloc de mirare, dacă ținem cont că Robbie Williams va susține un concert ce se anunță de senzație. Pe lângă megastarul englez, amatorii de muzică bună îi vor putea asculta și pe Armin van Buuren, David Guetta şi Martin Garrix.

Organizatorii au pregătit pentru ediția din acest an surprize și experiențe pentru fanii festivalului care le vor depăși pe toate cele trăite până acum, în cele patru ediții de festival. Printre cele mai așteptate momente din acest an se numără super show-ul lui Robbie Williams, show-ul unic Armin Untold, mult așteptatul trio, 3 are Legend (Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike) dar și revenirea pe scena principală a lui Martin Garrix. Și David Guetta se reîntoarce la Cluj-Napoca pentru ediția aniversară a festivalului și promite un show incredibil”, se arată în comunicatul transmis de organizatorii UNTOLD.

Programul complet al concertelor UNTOLD 2019

Totodată, a fost anunțat și programul complet al festivalului, pentru fiecare zi în parte, alături de un set de reguli pe care participanții vor trebui să le respecte, în vederea desfășurării în condiții optime. Cel mai așteptat concert, susținut de Robbie Williams, va avea loc duminică seara, pe scena principală. Astfel este interzis accesul în stadionul Cluj Arena cu ghiozdane, droguri, sticle, biberoane, lasere, genți, spray-uri, cuțite, arme, articole pirotehnice, mâncare și băuturi, animale, umbrele (în caz de ploaie se recomandă folosirea pelerinelor), materiale inflamabile sau explozive, aparate foto sau video profesionale, inclusiv orice tip de aparat DSLR, sau orice alte obiecte care îi pot răni pe participanți.

Program Untold 2019 Main Stage:

  • 17:00 – Partidul Kiss FM
  • 19:30 – Smiley
  • 20:45 – Tove Lo
  • 22:00 – James Arthur
  • 23:15 – TUJAMO
  • 01:00 – W&W
  • 2:45 – Dimitri Vegas & Like Mike
  • 4:00 – 3 Are Legend
  • 4:30 – Steve Aoki

Program Untold 2019 Galaxy: 

  • 21:00 – Floog
  • 23:00 – OXIA
  • 01:00 – Loco Dice
  • 03:30 – Joseph Capriati
  • 06:00 – Ana Tur

Program Untold 2019 -Alchemy:

  • 17:00 – Zo
  • 19:00 – K-LU
  • 21:00 – Șatra B.E.N.Z
  • 22:00 – Grasu XXL Live
  • 23:00 – Roni Size
  • 00:30 – Camo & Crooked Live
  • 02:00 – Pendulum DJ Set B2B Friction

Program Untold 2019 Daydreaming:

  • 14:00 – IV-IN
  • 15:30 – AKOS
  • 17:00 – Davian
  • 19:00 – Ocean VS Orienatlis
  • 21:00 – Audiofly
  • 00:00 – Monolink
  • 01:30 – Lum
  • 03:30 – Behrouz
  • 05:30 – Viken Arman

Program Untold 2019 Fortune:

  • 21:00 – TINLICKER
  • 22:30 – Ruben De Ronde
  • 23:30 – ARTY PRES. ALPHA 9
  • 00:30 – Cosmic Gate
  • 01:45 – Christina Novelli Live
  • 02:00 – Craig Connelly
  • 03:00 – Marco V
  • 04:00 – Johan Gielen
  • 05:00 – Allen Watts & Alessandra Roncone

Program Untold 2019 Forest:

  • 17:30 – Satellites
  • 19:00 – Zimbru
  • 20:30 – Funkorporation
  • 22:00 – Alborosie & Shengen Clan
  • 00:00 – Morcheeba

Program Untold 2019 Time:

  • 14:00 – NINHO B2B James Aki
  • 15:30 – DJ BEATREKER
  • 16:00 – DJ L
  • 17:00 – DIGITALOVE
  • 18:30 – Moonsound
  • 20:00 – Andre Rizo
  • 21:30 – Paul Damixie
  • 23:15: Kilngande
  • 00:30 – Kristian Nairn
  • 01:30 – NUSHA B2B T78
  • 03:30 – Vali Bărbulescu
  • 05:00 – Maestros Del Ritmo

Program Untold 2019 Earth Spirit:

  • 18:00 – Andy Benz
  • 19:30 – Air Ceremony
  • 20:30 – Radia
  • 21:30 – Phillipe Dib’s Desert Mind
  • 23:00 – Ancestral Blow
  • 00:00 – Indios Beta’s The Flight Of Aguila And The Condor
  • 02:00 – DJ Session

Program Untold  2019 – vineri, 2 august

Program Untold 2019 Main Stage:

  • 17:00 – Basska
  • 18:15 – Subcarpați & Grup Iza
  • 19:30 – Stormzy
  • 21:00 – Busta Rhymes
  • 22:15 – Timmy Trumpet
  • 00:00 – Armin Van Buuren

Program Untold 2019 Galaxy:

  • 21:00 – Andrew Meller
  • 23:00 – Lehar
  • 01:30 – Solomun
  • 04:30 – Boris Brejcha
  • 06:30 – Elax

Program Untold 2019 Alchemy:

  • 17:00 – DJ Snow & MC Agent
  • 18:45 – Nane
  • 20:00 – Showcase Culese din Cartier
  • 23:30 – Nero DJ Set
  • 01:00 – Borgore
  • 02:30 – Chase & Status DJ Set

Program Untold 2019 Daydreaming:

  • 14:00 – ESAUNUE
  • 16:00 – Darai Lama
  • 18:45 – Kerala Dust
  • 20:30 – BLOND:ISH B2B YOKOO
  • 23:00 – Acid Pauli
  • 02:00 – Damian Lazarus
  • 04:00 – Lovestuckk
  • 06:30 – TIMUJIN

Program Untold 2019 Fortune:

  • 21:00 – Jody Wisternoff
  • 22:30 – CID INC
  • 00:00 – Grum
  • 01:30 – Dave Seaman
  • 03:00 – Sebastien Leger
  • 04:30 – Undercatt

Program Untold 2019 Forest:

  • 17:30 – Heion Live Set
  • 19:30 – Karpov Not Kasparov
  • 21:00 – Komraus
  • 22:30 – The Motans
  • 23:45 – Akua Naru

Program Untold 2019 Time:

  • 14:00 – DJ Dark B2B Mentol
  • 15:30 – Volt
  • 16:30 – Matt
  • 17:30 – Marc Rayen
  • 18:30 – Boehm
  • 20:00 – Jack Perry
  • 21:30 – Tom Novy
  • 23:00 – Swanky Tunes
  • 00:30 – Skiy
  • 02:00 – Scarlett Etienne
  • 03:30 – Goncalo
  • 05:00 – No Parachute
  • 06:30 – Jayraa

Program Untold 2019 Earth Spirit:

  • 18:00 –  Andy Benz
  • 19:30 – Water Strings
  • 20:30 – River Flow
  • 21:30 – Indios Beta’s The Sea of Emotions
  • 23:30 – Radia
  • 00:30 – Phillipe Dib’s Sailors
  • 02:00 – DJ Session

Program Untold 2019 ​- sâmbătă, 3 august

Program Untold 2019 Main Stage

  • 17:00 – Pascal Junior
  • 18:00 – Manual Riva
  • 19:00 – The Avener
  • 21:00 – Oscar and The Wolf
  • 22:30 – Bastille
  • 23:45 – Danny Avila X Flying Steps
  • 01:10 – Don Diablo
  • 02:45 – Fedde Le Grand

Program Untold 2019 Galaxy

  • 21:00 – Artbat
  • 00:30 – Paul Kalkbrenner live
  • 02:30 – Tale of Us
  • 05:30 – Mathame

Program Untold 2019 Alchemy

  • 17:00 – DWLS
  • 18:30 – DJ Wicked
  • 19:30 – Shahmen
  • 20:45 – Spike
  • 22:00 – Deliric X Silent Strike with Muse Orchestra
  • 23:00 – Congo Natty DJ Set
  • 00:30 – Rusko
  • 02:00 – Sub Focus B2B Wilkinson

Program Untold 2019 Daydreaming

  • 14:00 – Vasiu
  • 16:00 – DJ Kool
  • 18:30 – Black Motion Live
  • 20:30 – Lee Burridge
  • 23:30 – Bedouin
  • 02:30 – Guy Gerber
  • 05:30 – Marwan

Program Untold 2019 Fortune

  • 21:00 – Miss Monique
  • 22:30 – Ilan Bluestone
  • 23:30 – David Gravell
  • 00:30 – ATB
  • 01:45 – Andrew Rayel
  • 03:00 – Richard Durand
  • 04:00 – Ram & Darren Porter
  • 05:00 – Suncatcher & Exolight

Program Untold 2019 Forest

  • 18:00 – Nopame
  • 19:30 – Soundopamine
  • 21:00 – Mihail
  • 22:30 – Alexandrina
  • 00:00 – Sevdaliza

Program Untold 2019 Time

  • 14:00 – Victhor
  • 16:00 – Mano
  • 18:00 – Dobrikan & AFGO
  • 20:00 – The Model
  • 21:30 – Facundo Mohrr
  • 23:00 – Adrian Eftimie & Optick
  • 01:00 – Markus Homm B2B Mihai Popoviciu
  • 03:00 – Sandrino
  • 05:00 – Sllash & Doppe
  • 06:30 – Rosario Internullo

Program Untold 2019 Earth Spirit

  • 18:00 – Andy Benz
  • 19:00 – Fire Polyrhythm
  • 20:00 – O Solar Storm
  • 21:00 – Philippe Dib’s Wild Power
  • 23:00 – Radia
  • 00:00 – Indios Beta’s Volcano
  • 02:00 – DJ Session

Program Untold 2019 – duminică, 4 august

Program Untold 2019 Main Stage

  • 18:00 – Kungs
  • 19:45 – Tinnie Tempah
  • 21:30 – Robbie Williams
  • 23:00 – Nicky Romero
  • 00:30 – David Guetta
  • 02:15 – Martin Garrix
  • 04:00 – Ummet Ozcan

Program Untold 2019 Galaxy

  • 21:00 – Mahony
  • 00:30 – Seth Troxler
  • 03:30 – Jamie Jones B2B Martinez Brothers

Program Untold 2019 Alchemy

  • 17:00 – Jaheyo
  • 18:30 – DJ Undoo & DJ Faibo X
  • 20:00 – El Nino
  • 21:00 – Macanache
  • 22:00 – Paraziții
  • 23:00 – A. Skillz B2B Krafty Kuts
  • 01:30 – Dub FX
  • 03:00 – Andy C & Tonn Piper

Program Untold 2019 Daydreaming

  • 14:00 – Vlademir
  • 16:00 – Bross
  • 18:30 – Sabo & Goldcap
  • 21:30 – Black Coffee
  • 23:30 – Vander
  • 01:30 – Lazare Hoche
  • 03:30 – Matthew Dekay
  • 05:30 – Gorje Hewek & Izhevski

Program Untold 2019 Fortune

  • 19:00 – Bogdan Vix & Claudiu Adam & Airborn
  • 20:30 – The Thrillseekers pres. Hydra
  • 21:30 – Markus Schulz & Adina Butar live
  • 23:30 – Futurecode (Omnia & Ben Gold)
  • 00:30 – Emma Hewitt live
  • 01:00 – John O’Callaghan
  • 02:00 – Giuseppe Ottaviani live 2.0
  • 03:00 – John Askew
  • 04:00 – Sean Tyas & Alex di Stefano
  • 05:00 – Nikolauss & Starpicker

Program Untold 2019 Forest

  • 17:30 – Danaga
  • 20:30 – Chancha Via Circuito
  • 21:30 – Inner Circle
  • 23:00 – Irie Maffia
  • 00:30 – Tanya Stephens & Royal Roots

Program Untold 2019 Time

  • 14:00 – Drix
  • 15:30 – Vladimir B2B Adrian Saguna
  • 17:00 – Albwho B2b Andrew Dum
  • 18:30 – Farius
  • 20:00 – Zwette
  • 21:30 – Arias
  • 23:00 – Nora En Pure
  • 00:30 – Anotr B2B Toman
  • 02:00 – Jay Medvedeva
  • 03:30 – Steff Da Campo
  • 05:00 – Two Pauz
  • 06:30 – Stefan Biniak

Program Untold 2019 Earth Spirit

  • 18:00 – Vazduh & 809DAO live set
  • 20:00 – Ceremony
  • 21:00 – Sacred Plant
  • 22:00 – Cosmos
  • 23:00 – Earth Spirit Philippe Dib & Raida
  • 12:00 – Universe
  • 00:01 – Root’s Celebration
  • 02:00 – DJ Session

Tags: , , , , , , , ,

Aici îți poți deschide un cont de tranzactionare la bursa

80.6% din conturile CFD de retail pierd bani

Magazine recomandate pentru shopping online:


emag.ro FashionDays PC Garage CEL.ro
altex Aoro Carturesti logo QuickMobile